Online advokát

Nevíte si rady v nastalé životní situaci? Nemáte se na koho obrátit se svým právním problémem? Vyžadujete při poradě maximální míru diskrétnosti? Využijte naší rychlé právní porady. Forma porady záleží zcela na Vašich preferencích. Dotaz můžete položit prostřednictvím e-mailu. Váš problém může být probrán i telefonicky nebo na osobní schůzce. Předem domluvená cena, neplatíte nic navíc. Smyslem porady je zejména probrat možnosti postupu v dané právní věci. Je pouze na Vaší úvaze, zda s námi budete chtít poté spolupracovat při samotném řešení.

 • Návrh řešení

  499 Kč

  Nejste si jisti, zda má Váš problém právní řešení, nebo zda Vám může rada advokáta pomoci? Využijte naší zvýhodněné služby prvotního návrhu řešení daného právního problému. Záležitost s Vámi v krátkosti probereme telefonicky, nebo elektronickou poštou a doporučíme další postup v podobě navazující služby. Pokud se rozhodnete následovně využít našich dalších služeb, bude Vám cena této služby od dalších služeb odečtena.

  Rezervace

 • E-mailová konzultace

  1.599 Kč

  za dotaz (do 1000 znaků)

  Na Váš dotaz písemně odpovíme nejpozději do 48 hodin od úhrady. Odpověď zhruba ve stejném rozsahu.

  Rezervace

 • Osobní schůzka

  1.599 Kč

  za 45 minut

  Osobní forma schůzky je vhodná zejména za účelem zvláště citlivých záležitostí. Klient má možnost přinést i základní podklady.

  Rezervace

 • Telefonická konzultace

  899 Kč

  za 30 minut

  Poradu jsme obvykle schopni realizovat v návaznosti na úhradu ceny, nejpozději však do 48 hodin.

  Rezervace

Vytvořit rezervaci